Këto janë fjalët e Pep Guardiolas për Brojën

Futboll 22 Janar 2022 22:13

Southemptoni ndaloi marshin prej 12 fitoresh radhazi të Manchester City.

Në përfundim të kësaj sfide trajneri i kampionëve në fuqi, Pep Guardiola foli me elozhe për Armando Brojën.

“Ata mbrojtën mirë dhe janë të pabesueshëm në kundërsulm. Armando Broja dhe Adams janë shumë të fortë dhe është e vështirë t’i mbash, por ne ja dolëm.”

Paraqitjet e Armando Brojës po bëjnë që Premier Liga të flas për të.

-->