Këto janë formacionet zyrtare të ndeshjes Shqipëri – San Marino: Kuqezinjtë drejtë rrugës për të vazhduar ëndrrën

Futboll 08 Shtator 2021 19:59

Shqipëria do të jetë nikoqirë i San Marinon, në kuadër të kualifikimeve për Kampionatin Botëror Katar 2022.

Kuqezinjtë vijnë në këtë ndeshje pas një fitoreje ndaj Hungarisë me rezultat 1-0.  Shqipëria ka 9 pikë deri tani.

Në anën tjetër San Marino është më e dobëta e grupit pa asnjë pikë.

Edy Reja në këtë ndeshje vjen me emra si Nedim Bajrami, Myrto Uzuni dhe Rey Manaj.

FORMACIONET ZYRTARE:

Shqipëria: 

San Marino: 

-->