Këto janë këpucët e Mohamed Salah për Botërorin (Foto)

Futboll 24 Maj 2018 14:15

Mohamed Salah, futbollisti më meritor që Liverpool është finale dhe përfaqësuesja e Egjiptit u kualifikua për në Kampionatin Botëror në Rusi.

Më pritje të ngjarjes më të madhe të vitit, Kupës së Botës, e cila fillon më 14 qershor në Rusi, Mohamed Salah ka zbuluar këpucët e futbollit, me të cilat pritet që egjiptiani të bëjë namin në Botëror.

Në fakt, këpucët AdidasFootball X18, përpos Mo Salah, do t’i kenë edhe Luis Suarez dhe Gabriel Jesus. /Insporti.com

 

-->