Këto ndeshje të Vala Superligës fillojnë për pak minuta

Futboll 25 Shkurt 2018 11:36

Dy takime të xhiros së 20-të të Vala Superligës janë në program sot dhe dueli i fundit është në program nesër, për të përmbyllur një prej xhirove më interesante të këitj sezoni.

Pas pak minutave (në ora 13:00), fillojnë takime Llapi – Drita dhe Gjilani – Liria, kurse nesër zhvillohet takimi Vllaznia – Drenica.

Në takimet e djeshme janë arritur këto rezultate:

Besa – Trepça’89 0:1

Feronikeli – Flamurtari 1:0

Vëllaznimi – Prishtina 0:0

-->