Këto përballje interesante zhvillohen sot në top tre ligat evropiane

Futboll 19 Dhjetor 2021 09:12

Sot do zhvillohen disa sfida interesante në top Ligat Evropiane.

Ndeshjet më interesante është mes AC Milanit dhe Napolit, që zhvillohet me fillim nga ora 20:45.

Sot zhvillohet edhe derbi anglez, ai mes Tottenhamit dhe Liverpoolit.

Chelsea është mysafir i Wolves, derisa Manchester City udhëton për përballjen me Newcastle Unitedin, takime që nisin në ora 15:00.

Ndërkohë, në Spanjë, Real Madridin e pret një ndeshje e lehtë në letër, në shtëpi kundër Cadizit me fillim nga ora 21:00

-->