Këtu mund ta ndiqni ‘LIVE’ derbin e madh spanjoll: Real Madrid-Barcelona

Futboll 20 Mars 2022 21:04

Sot me fillim nga ora 21:00 do të zhvillohet takimi ndërmjet Realit dhe Barcelonës, duel ky në kuadër të xhiros së 29’të në La Liga.

Skuadrat janë gati që të japin maksimumin në këtë ndeshje që pritet të jetë mjaft e ‘zjarrtë’.

Reali ndodhet në vendin e par137 me 66 pikë të grumbulluara, ndërsa Barcelona aktualisht zë vendin e katër me 51 pikë.

Më poshtë mund të shikoni LIVe takimin ndërmjet Realit dhe Barcelonës.

LINKU

-->