Këtu mund ta shikoni LIVE meçin e Florian Markut

Boks 20 Shkurt 2021 22:58

Boksieri shqiptar, Florian Marku, sonte (e shtunë) do të rikthehet edhe një herë në ringun e boksit.

28 vjeçari do të përballet me Rylan Charlton në ‘The SSE Arena’, teksa ka paralajmëruar se do të fitojë me nokaut dhe se ky meç nuk do të vendoset nga gjyqtarët.

Meçi mes boksierit nga Lushnja dhe atij nga Britania e Madhe do të fillojë pas pak, teksa ne ju sjellim disa linqe se ku mund ta shikoni:

https://www.vipbox.lc/david-avanesyan-vs-josh-kelly-1-live

-->