Këtu mund ta shikoni live meçin Whyte – Parker (VIDEO)

Boks 28 Korrik 2018 22:52

Kanë mbetur vetëm edhe disa minuta deri te super meçi mes Dillian Whyte dhe Joseph Parker.

Whyte dhe Parker takohen në “O2 Arena”, derisa fituesi mund ta sigurojë një ndeshje për titull bote kundër Anthony Joshuas sërish në të ardhmen.

Aktualisht po zhvillohet meçi i fundit para duelit të madh mes Whyte e Parkerit – ai në mes të Dereck Chisora e Carlos Takam.

Pasi të përfundojë ky meç, do të fillojë meçi kryesor në mes të Parker e Whyte.

Këtu e keni linkun ku mund ta përcjellni meçin. /Insporti.com

-->