Këtu mund ta shikoni ndeshjen Barcelona – Slavia

Futboll 05 Nëntor 2019 19:56

Barcelona dhe Slavia Praga janë duke u përballur në kuadër të Ligës së Kampionëve në stadiumin mitik “Camp Nou”, shkruan Insporti.com.

Pjesa e parë përfundoi baras pa gola. Barcelona rrezikoi disa herë nëpërmjet Lionel Messi, madje goditi dhe shtyllën por fati nuk ishte në anën e spanjollëve.

Vazhdimin e ndeshjes mund ta shikoni në linqet e mëposhtme:

Link 1

Link 2

Link 3

 

Formacionet zyrtare:

Barcelona: Ter Stegen; Nélson Semedo, Piqué, Lenglet, Jordi Alba; De Jong, Busquets, Vidal; Messi, Griezmann, Dembélé

Slavia Praga: Kolar; Coufal, Kúdela, Frydych, Boril; Masopust, Traoré, Soucek, Stanciu, Sevcik; Olayinka.

-->