KF Vëllaznimi zyrtarizon trajnerin e ri

Futboll 15 Janar 2022 20:53

Skuadra e Vëllaznimt ditën e sotme e ka zyrtarizua trajnerin e ri, Genc Tamniku, njofton Insporti.

Lajmi është bërë i ditur nga vetë klubi përmes një postimi në rrjetin social, “Facebook”.

Tamniku në të kaluarën ishte trajneri i KF Liria dhe së fundmi i FC A&N.

Derisa stërvitjen me trajnerin e ri do ta fillojnë të hënën me fillim nga ora 14:00 në Stadiumin e Qytetit.

/Insporti.com

-->