Khan u dorëzua në raundin e gjashtë – ja momenti kur Brook triumfoi

Boks 20 Shkurt 2022 00:32

Pas 17 vitesh në bisedime, sonte Kell Brook e ndali boksierin britanez, Amir Khan në raundin e gjashtë para publikut të zjarrtë të Mançesterit, shkruan Insporti.

Dyshja u takuan në AO Arena në Mançester dhe sipas raportimeve, kjo do jetë lufta e fundit e karrierës së tyre profesionale në boks.

Ja momenti kur Brook triumfon ndaj Amir Khan:

-->