Kinsey Wolanski në aksion, shikoni çfarë i bën shoqes së saj superseksi

Futboll 11 Shtator 2020 17:39

Kinsey Wolasnki u bë e famshme, pasi u fut në fushë me një veshje tepër provokuese gjatë finales së Champions Leagues, mes Tottehamit dhe Liverpoolit vitin e kaluar.

Mënjeherë pas këtij moment, modelja amerikane me forma tepër joshëse, fitoi një popullaritet tepër të madh, duke u shndërruar në një nga personazhet më të komentuara.

kinsi volanski
kinsi volanskiii

Kinsleyi është rikthyer sërish në skenë me bëmat e saj, teksa kësaj here viktima e bukuroshes seksi, ka qenë mikesha e saj që vrapon për të hyrë në makinë.

shoqja e Volanskit

“Po bie shi, nuk dua të lagem”, thotë ajo, ndërkohë që kurthi ishte përgatitur nga Kinsley, e cila në ulësen e makinës luksoze kishte hedhur ujë. Në këtë moment, shoqja e Wolanskit nuk nguroi të reklamonte të pasmet e saj bombastike. Kjo video interesante është shpërndarë nga Kinsi në “Tik Tok”. Për më tepër shikoni videon e mëposhtme:

-->