Kinsey Wolanski nuk përmbahet, tregon format e saj perfekte

Futboll 25 Nëntor 2020 09:33

Kinsey Wolanski befasoi fansat e saj në shumtë në Instagram me fotografitë e fundit, ku tregon format perfekte të saja transmeton Insporti.

23 vjeçarja amerikane u bë e njohur për publikun botëror kur hyri në fushë gjatë finales së Ligës së Kampionëve vitin e kaluar mes Tottenham Hotspur dhe Liverpoolit.

Wolanski ka 3.7 milionë ndjekës në rrjetin social “Instagram”, ku fotografia e saj e fundit u pëlqye mbi 120 mijë herë vetëm për 60 minuta.

-->