Kjo bukuroshe zëvendëson Marina Vjollcën e Nevina Shtyllën (VOTO)

Futboll 14 Gusht 2019 23:23

Në emisionin Procesi Sportiv, krahas Edi Manushit zakonisht është edhe një bukuroshe. Marina Vjollca e Nevina Shtylla janë dy moderatore që fituan simpatinë e shikuesve të këtij emisioni, por duket se mungesa e tyre nuk do të ndihet.

Vajza e re që ka ardhur është Suela Boci, e njohur si modele dhe i ka lënë të gjithë gojë hapur në daljet e saj të para përkrah Edi Manushit.

Duket në fakt që mungesa e Marinës nuk ndihet, për aq kohë sa Suela i mban të gjithë të mbërthyer para ekranit.