Kjo është bukuroshja që po i lë të gjithë me “gojë hapur” – zhvishet në fotot e fundit

Tokio2020 29 Mars 2020 09:29

Modelja britanike shumë e njohur, Demi Roz festoi 25 vjetorin e lindjes këtë të shtunë dhe për të kënaqur mbi 10 milionë fansat e saj ajo ka postuar një foto tepër seksi në Instagram.

Në foto e postuar ajo është e veshur me rroba banjo me ngjyrë leopardi dhe buzëqesh, por ka dhe një mesazh për koronavirusin e tmerrshëm të cilin e përshëndet me gishtin e mesit.

“Shumë urime për mua! Dua gjithashtu t’i them koronavirusit ik q*u!! Faleminderit për mbështetjen. Ju dua shumë,” shkruan modelja që është mjaft e njohur për format e saj bombastike.

 

-->