Kjo është e dashura e Bersant Celinës

Kombëtarja 22 Maj 2019 20:38

Bersant Celina është një ndër futbollistët më të mirë të Kosovës.

Celina këtë sezon me Swansea ka shkëlqyer në rangun e dytë të futbollit anglez “Championship”, shkruan Insporti.com.

Reprezentuesi kosovar ka publikuar një fotografi me të dashurën e tij në rrjetin social, Instagram.

Celina është një futbollist që nuk është përdorues i rregullt i rrjeteve sociale.

 

23 vjeçari është ftuar përsëri nga përzgjedhësi i Kosovës, Bernard Challandes për dy ndeshjet e ardhshme që “Dardanët” do ti zhvillojnë në fillim të muajit qershor.

Kosova do të përballet me Malin e Zi dhe Bullgarinë në kuadër të Grupit A të kualifikimeve për Euro 2020. /Insporti.com/

-->