Kjo është e dashura super seksi e Valentino Rosit

Moto GP 20 Janar 2020 21:05

Françeska Sofia Novelo prej disa muajsh është në një lidhje me pilotin e Yamahas, Valentino Rosi.

Çifti duket shumë i lumtur në krah të njëri-tjetrit dhe pas shumë romancash, “Doktori” më në fund ka arritur ta gjejë shpirtin e tij binjak.

Bukuroshja Françeska, siç dihet, do të jetë edhe mes prezantueseve të Festivalit të Sanremos, ndërkohë që vazhdon të shkëlqejë me fotot e postuara në rrjetet sociale.

-->