Kjo është modelja ruse që e la me “gishta në gojë” Ronaldon (FOTO)

Futboll 29 Dhjetor 2019 14:30

Modelja e njohur ruse, Victoria Odintcova, ka zbuluar së fundmi se Cristiano Ronaldo i kishte shkruar, por ajo e kishte fshirë mesazhin dhe e kishte injoruar yllin e Juventusit.

Ajo ka thënë se Ronaldo i kishte shkruar në rrjetin social “Instagram”, por e kishte injoruar mesazhin.

“Ndodhi, Ronaldo madje më shkroi. Ishte para shumë kohësh. Ai më shkroi: ‘Përshëndetje, si je?’ Unë e fshiva mesazhin dhe nuk iu përgjigja”, është shprehur ajo.

 

 

-->