Kjo është modelja seksi pas të cilës është dashuruar ylli i Interit

Futboll 21 Maj 2020 14:15

Sulmuesi i Interit, Alexis Sanchez dhe modelja afrikano-jugore, Anna Modler po kalojnë një romancë dashurie.

Së fundi Anna ka postuar një set fotografish në Instagramin e saj, ku ka “ngritur temperaturat” teksa ka pozuar me bikini, pranë një pishine, gati për t’u zhytur.

Më poshtë fotot:

-->