Kjo është motra super seksi e gardianit të Kombëtares së Kosovës

Kombëtarja 13 Nëntor 2019 14:20

Pothuajse në çdo ndeshje Përfaqësuesja e Kosovës e ka fatin të përcillet nga një tifoze super seksi.

Është motra portierit të Përfaqësueses së Kosovës, Arijanet Muric, Amra Muric, raporton Insporti.

Amra është prezente në çdo ndeshje të Kosovës dhe para ndeshjes gjithmonë kujdeset për ndjekësit e saj në “Instagram” me ndonjë foto tërheqëse.

Padyshim që prezenca e saj nëpër stadiumet kur luan kombëtarja jonë, i ka dhënë hijeshi edhe më të madhe ndeshjes.

Derisa vëllai i saj, Arijaniti përveç Kosovës, mbron ngjyrat e skuadrës së Nottingham Forest, ku është i huazuar nga Manchester City./Insporti.com

  

  

 

-->