Kjo është ora kritike për të ardhmen e Isufit

Drejtuesit e Ferizajt dhe trajneri Bekim Isufi në orën 14:00 do të ulen për të diskutuar çështjen e bashkëpunimit edhe në pjesën e dytë të kampionatit, shkruan Insporti.com. Isufi për Insportin ditë më parë ka deklaruar se të mërkurën (sot) do të takohet me drejtuesit e klubit për të vendosur rreth të ardhmes së tij. … Continue reading Kjo është ora kritike për të ardhmen e Isufit