Kjo është përgjigjja epike nga Ibrahimovic, kur u pyet se a mund ta fitojë Interi Scudetton

Futboll 10 Shkurt 2020 09:45

Milani e ka lëshuar epërsinë prej 2:0 ndaj Interit duke pësuar në fund 4:2 në derbin e xhiros në Serie A.

Pas ndeshjes, Zlatan Ibrahimovic foli rreth këtij takim dhe më pas ai u pyet edhe për shanset e Interit për të fituar Scudetton tani që është barazuar me pikë me Juventusin në krye të tabelës.

“A mundet Inter ta fitojë Scudetton? Jo”, ishte përgjigja e shkurtër dhe e prerë nga ish futbollisti i Interit.

-->