Kjo është pozita befasuese e Neymarit në garën për Topin e Artën

Futboll 29 Nëntor 2021 18:46

Si çdoherë, edhe këtë vit, France Football do të zbulojë renditjen nga vendi i 30’të deri tek vendi i parë, i cili do të jetë fituesi.

Vazhdon të publikohen emrat e lojtarëve në listën e kandidatëve për fitimin e “Topit e Artë” duke nisur nga fundi.

Pasi mësuan 10-shen e parë nga fundi, tanimë kemi 5 emrat e tjerë, nga vendi i 20 deri në vendin e 16.

Befasues në këtë pozicione është emri i Neymar i cili pozicionohet  i 16, pas tij vijnë, Suarez, Kjaer, Mount dhe Mahrez

-->