Kjo është tifozja e Milanit që po i çmend të gjithë (FOTO)

Futboll 12 Tetor 2019 15:49

Vazhdojnë pozat seksi për modelen Elisa Scheffler që pushimet e saj i ka ndarë mes liqenit të Gardës, Malit të Zi dhe Ibizas.

Tifozja e Milanit ka çmendur fansat e saj dhe mbi të gjithë tifozët kuqezi me fotot seksi që ka postuar së fundmi me bikini.

-->