Kjo është tifozja e Realit që të “çmend” me fotot e fundit

Futboll 15 Mars 2020 11:27

Festa e Realit të Madridit në krye të La Ligës nuk zgjati më shumë se një javë. “Los Blancos” pasi mposhtën Barcelonën në “Bernabeu”, bënë një hap fals në transfertë, teksa të dielën e kaluar u mundën nga Betisi me rezultatin 2-1, duke zbritur sërish në vendin e dytë.

Por tifozët madrilenë duket se e kanë gjetur ngushëllimin te modelja Demi Roz.

Bukuroshja nga Birmingemi njihet si një tifoze e 13 herë kampionëve të Europës dhe vijon të mahnisë me foto seksi në “Instagram”.

-->