Kjo është tifozja e zjarrtë e Milanit (FOTO)

Futboll 10 Shtator 2019 19:51

Me profesion modele, Elisa De Panicis Agnelli njihet edhe si një tifoze e zjarrtë e Milanit. Bukuroshja superseksi nuk rresht së mbështeturi kuqezinjtë dhe në sezonin e ri pritet ta ndjekë shpesh nga shkallët skuadrën e Giampaolos.

Elisa është një divë e vërtetë në Instagram pasi ka rreth 1 milion ndjekës mes tyre shumë tifozë të Milanit të cilët i surprizon me fotot hot.

-->