Kjo është tifozja që po i lë “pa mend” futbollistët e Juventusit

Futboll 14 Shkurt 2020 13:08

Juventus po kalon një moment jo të mirë, pasi në 4 ndeshjet e fundit numëron dy humbje, një barazim dhe vetëm një fitore, ndërsa për të “ngritur moralin” e bardhezinjve ka menduar modelja Francesca Guglielmi.

Bukuroshja italiane njihet si një tifoze e “flaktë” e bardhezinjve dhe shkon shpesh në “Allianz Stadium”, ndërsa në një intervistë për mediat rozë deklaroi se nuk lë pa parë asnjë ndeshje të Juventusit.

-->