Kjo është tifozja që të “dridh” me fotot e fundit

Moto GP 20 Shkurt 2020 21:22

Modelja spanjolle, Eva Padlock, ka arritur të ketë 1.5 milionë ndjekës në Instagram.

Ajo u bë e famshme si “paddock girl” apo vajza e çadrave në Moto GP.

Sot ajo ka publikun e saj, të shumtë në numër, që e “dëfren” me foto e saj provokuese, me një fizik të mrekullueshëm dhe forma që shfrenojnë fantazinë.

-->