Kjo është vetura super lukzose e bashkëshortes së Milot Rashicës

Futboll 12 Nëntor 2019 18:41

Belkiz Kera, është gruaja e yllit kosovar, Milot Rashica.

Ata së bashku kalojnë momente të bukura dhe janë pothuajse çdo herë pranë njëri-tjetrit.

Belkizi është aktive në rrjetet sociale dhe shpërndan fotografi shumë shpesh.

 

Ajo bën një jetë mjaft luksoze, madje drejton edhe veturë të shtrenjtë.

Më poshtë mund të shihni se si duket enterieri i veturës së saj.

 

 

Rashica me bashkëshorten e tij shëtisin rrugëve të Kosovës me super veturën luksoze

-->