Kjo huqje nga Messi është më e madhja që do të shihni këtë vit

Futboll 23 Qershor 2019 22:59

Lionel Messi është bërë ‘horë’.

Në ndeshjen Argjentina – Katari, ylli i Barcelonës sërish dështoi me fanellën e kombëtares, shkruan Insporti

Argjentina arriti të shënojë fitore 2:0, e cila nuk u arrit me shumë lehtësi, por Leo Messi sërish ishte ‘në hije’.

Kur po luhej minuta e 73-të, dhe Argjentina ishte në kërkim të golit të dytë, pesë herë fituesi i Topit të Artë lëshoi një gjuajtje e cila për pak sa nuk përfundoi përmbi tribunave të stadiumit.

Shikojeni atë në dy videot më poshtë. /Insporti.com/

-->