KJO NUK PRITEJ!! Pas humbjes ‘turpëruese’ kundër Realit – ylli i PSG kërkon largimin

Futboll 12 Mars 2022 10:10

PSG u eliminua nga Real Madrid në Champions League dhe zhgënjimi është i madh në kampin francez.

Pas ndeshjes presidenti Nasser Al-Khelaifi u tërbua me arbitrin e ndeshjes.

Tashmë një tjetër zhvillim ka ndodhur te kampi i PSG. Sipas mediave në Spanjë, Leo Messi me eliminimin nga Champions League ka kërkuar largimin në verë.

Report: PSG Superstar Lionel Messi Could Face Former Club Barcelona,  Cristiano Ronaldo & Manchester United Also In The Mix - Sports Illustrated  Manchester United News, Analysis and More

Argjentinasi është lakuar shumë për një kalim në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, tek Inter Miami. 

-->