Kjo video e Mourinhos me Son Heung-Min, do ju “shkrijë” së qeshuri

Futboll 30 Nëntor 2019 15:44

Son Heung-Min ka kaluar nëpër një moment të sikletshëm pas ndeshjes së Ligës së Kampionëve, ku Tottenhami priti Olympiacosin.

Londinezët ishin në disavantazh prej 2:0 dhe në fund arritën të fitonin 4:2.

Pas ndeshjes, trajneri i “gjelave”, Jose Mourinho, në tunelin e stadiumit filloi përshëndetjet me futbollistët mysafirë.

Gjatë procesit të përshëndetjeve, u shfaqë edhe koreani Son, i cili u mungua t’ia jepte dorën portugezit por që në dy raste dështoi kurse në të tretën më në fund Mourinho e pa dhe e përqafoi.

Për më shumë shikoni videon më poshtë./Insporti.com

 

-->