Kjo video po e bën xhiron e botës (PAMJET)

Basketboll 13 Gusht 2019 16:55

Një video gazmore është duke bërë xhiron e internetit. Në të shfaqet një djalosh i ri, i cili mbetet zbathur, në përpjekje për të luajtur basketboll.

Gjithçka nisi nga një provë për të gjetur koshin nga ana e pasme e fushës. Çuditërisht topi i basketbollit ngeli te hekurat dhe nuk po binte.

Për ta rrëzuar, djaloshi hoqi këpucët. Në tentativë për të rrëzuar topin, i riu duket se nuk i bëri mirë llogaritë, pasi këpucët e tij mbetën sipër hekurave, teksa ai mbeti zbathur. Për më tepër ndiqni videon e mëposhtme.

#Μητσοτάκης

Gepostet von Αρκουδέηδες am Donnerstag, 8. August 2019

-->