Klopp ka njohuri edhe për pornostaret

Futboll 08 Maj 2019 18:42

Trajneri gjerman i Liverpoolit, Jurgen Klopp është një nga më të pëlqyerit në botën e futbollit për karizmen e tij.

Klopp njihet për buzëqeshjen e tij dhe për fjalimet e tij motivuese ndaj futbollistëve të tij.

Mbrëmë Klopp arriti një sukses tejet të madh duke eliminuar skuadrën më të fortë në botë, Barcelona në kuadër të Ligës së Kampionëve.

Të Kuqtë nën drejtmin e gjermanit kanë zhvilluar një super sezon dhe në Premier League duke qenë në garë për titull të kampionit kokë me kokë me Manchester City.

Televizioni gjerman DË Sports ka publikuar një video në të cilën Klopp shihet duke testuar njohuritë e tij.

Madje, ai në pyetjen se cila është pornostarja më e njohur gjermane, përgjigjet saktë. “Cila është pornostarja më e njohur në Gjermani? Hannelore Kohl”.

Klopp është trajner i Liverpoolit që nga viti 2015. /Insporti.com/

-->