Klubi i David Beckham dëshiron transferimin e yllit të Real Madridit

Futboll 19 Maj 2021 19:11

Real nuk e do më, Beckham i hape dyert e Inter Miami-t!

Marcelo është objektivi i Inter Miami të David Beckham për sezonin e ardhshëm.

Sipas “Sport Mediaset” klubi i MLS-së po planifikon të transferoj veteranin e Los Blancos,.

Kontrata e brazilianit me Real Madrid skadon më 30 qershor 2022 dhe ka pak mundësi që të rinovohet, duke parë se mbrojtësi i krahut sapo ka mbushur 33 vjeç.

-->