Kombinimi përfekt i Mbappe e Neymar, PSG dyfishon epërsinë

Futboll 06 Nëntor 2021 21:51

Bordeaux dhe Paris Saint-Germain po zhvillojnë takimin e radhës në kuadër të javës së 13’të të Ligës 1, shkruan Insporti.

Kur po zhvillohet minuta e 42’të e takimit, PSG e ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Bordaux.

Pas asistit briliant nga Kylian Mbappe, Neymar arriti ta shënonte edhe golin e dytë personal, duke i çuar shifrat e rezultati në 2:0.

GOLI:

-->