Kosova sonte ndeshet me Norvegjinë

Basketboll 12 Gusht 2019 14:15

Kosova U16 sonte zhvillon ndeshjen e katërt në grupe, në Kampionatin Evropian, Divizioni B, që po mbahet në Podgoricë të Malit të Zi.

Dardanët e rinj do të ballafaqohen me Norvegjinë nga ora 20:30, derisa takimin e fundit e zhvillon nesër ndaj Suedisë.

Kosova dhe Norvegjia kanë pësuar nga tri humbje dhe kjo ndeshje pritet të jetë interesante.

-->