Kosova triumfon kundër Maqedonisë së Veriut

Futboll 08 Prill 2021 20:35

Vajzat e Kosovës kanë zhvilluar ndeshjen miqësore ndaj vajzave të Maqedonisë së Veriut.

Përfaqësuesja e Kosovës në futboll, ka arritur të shënojnë fitore në këtë ndeshje që u zhvillua në Shkup.

“Dardanet” triumfuan me rezultat 3:1, kjo ndeshje ishte takim miqësor dhe një nisme e mirë për vashat tona.

Kujtojmë se gjatë këtij muaji, Kosova do të ketë edhe një tjetër ndeshje miqësore me Maqedoninë. /Insporti.com/

-->