Kosova U19 ka pësuar humbjen e dytë

Futboll 24 Mars 2018 18:06

Skuadra e drejtuar nga Ramiz Krasniqi është mposhtur 3:0 nga Irlanda, kështu duke humbur mundësinë për Kampionatin Evropian.

Për Irlandën kanë shënuar: Obafemi, O’Connor dhe Roache.

Pas kësaj humbje, Kosova renditet në vendin katërt në grupin e pestë. Ndeshjen e fundit në grup Kosova e zhvillon kundër Sllovakisë

-->