Krasniqi poston një video interesante me bashkëshorten e tij

Boks 30 Prill 2019 19:16

Robin Krasniqi është duke u përgatitur për meçin që do ta zhvillojë më 11 maj.

Krasniqi do të përballet me boksierin Stefan Hartel.

Bashkëshortja e tij, Heidi Lushtaku është një nga tifozja më e zjarrtë e tij. Ajo ka postuar një video interesante në rrjetin social, Instagram, në të cilën shihen duke ushtruar së bashku.

Profesionet e tyre janë nga ajo natyrë që i kushtëzojnë modelen Heidi dhe boksierin Robinin të kujdesen në mënyrë strikte për fizikun e tyre. /Insporti.com/