Kundërshtarit potencial të Florian Markut i vendoset arma në kokë – dy persona i grabitën orën me vlerë mijëra euro

Boks 19 Prill 2022 11:01

Një ngjarje e frikshme ka ndodhur për boksierin që u sfidua nga Florian Marku, Amir Khan, të cilin e grabitën gjatë mbrëmjes së djeshme, kur kishte dal me bashkëshorten e tij.

Siç bën me dije Khan, ai me bashkëshorten e tij, Farial, po ecnin në Lejton, kur ai u ndalua nga dy burra, të cilët e ndoqën dhe i vendosën armën në kokë.

Ata i grabitën një orë që Khan kishte vendosur, e cila kushtonte 72 mijë funta dhe më pas u larguan.

Në një postim në Tëitter, Amir Khan i thotë fansave të tij se ai dhe bashkëshortja e tij janë të dy të sigurt.

-->