Kung-Fu Futboll!

Futboll 03 Mars 2018 17:29

Në kampionatin brazilian ka ndodhur një ndërhyrje e palejuar – shumë e rrezikshme – në njërin nga lojtarët e Palmerias. Per këtë goditje Kung-Fu, kanë reaguar ashpër lojtarët e Palmeiras dhe tifozët në stadium. Normalisht, gjyqtari i takimit ka ndërkuar me karton të kuq lojtarin që shkaktoi këtë ndëhyrje të rrezikshme.

Shikoni goditjen në stilin Kung-Fu:

Kung-fu kick?☠? @drunkenchimps

A post shared by Football Soccer Futbol (@rldesignz) on

-->