Kupa e Italisë, Inter – Roma: Formacionet zyrtare

Futboll 08 Shkurt 2022 20:02

Sonte me fillim nga ora 21:00 do të zhvillohet përballja mes Interit dhe Romës në kuadër të çerekfinales së Kupës të Italisë.

Formacionet e zgjedhura nga Simeone Inzaghi dhe Jose Mourinho tashmë janë bërë publike.

Inter: Handanovic; D’Ambrosio, Skriniar, Bastoni; Darmian, Barella, Brozovic, Vidal, Perisic; Dzeko, Sanchez

Roma: Rui Patricio; Mancini, Smalling, Ibanez; Karsdorp, Sergio Oliveira, Veretout, Vina; Mkhitaryan; Zaniolo, Abraham

Ndeshja zhvillohet në “Giuseppe Meazza”

-->