“Kur fiton PSG bëjmë seks pesë herë në javë dhe mbetemi zgjuar deri në mëngjes”

Futboll 05 Shkurt 2019 23:29

E dashura e portierit të PSG-së, Kevin Trap, modelja braziliane, Isabel Gunar, i ka mahnitur të gjithë me pamjen e saj në ditëlindjen e futbollistit brazilian, Neymar. 

Sipas shumicës, femra më e bukur në botë, ka shkëlqyer në përqafimin e të dashurit të saj, me të cili është në lidhje që një kohë të gjatë.

Gular e ka tërhequr vëmendjen e opinionit kur i ka zbuluar fshehtësitë e dhomës së saj të fjetjes. Ai ka folur hapur edhe për jetën e saj seksuale.

“Kevin dhe unë bëjmë seks 4-5 herë në javë. Por, nëse PSG humb, e ai mbron, nga marrëdhënia intime nuk ka asgjë. Por, nëse klubi i tij fiton, ne të dy mbetem zgjuar deri në mëngjes”, ka zbuluar bukuroshja braziliane. /Insporti.com