Kur ish-portieri meksikan i bënte të gjitha (VIDEO)

Futboll 27 Maj 2020 13:06

Ish-portieri meksikan, Jorge Campos, ishte me të vërtetë i veçantë.

Jo vetëm në portë, gjatë ndeshjes ai mund të luante në shumë role.

Ai shumë shpejt shndërrohej nga portier në sulmues.

Videon që mund të shihni më poshtë, është një prej atyre ndeshjeve kur ai heq dorezat dhe tenton të shënojë gola në portën kundërshtare.

-->