Kush është seks-bomba që ia rrëmbeu zemrën yllit të Realit

Futboll 23 Mars 2020 19:06

Pak para se e gjithë bota të goditej nga pandemia COVID-19, i njohur ndryshe si koronavirus, futbollistët e Real Madridit ishin ata që mbushnin faqet e mediave spanjolle.

Pak për shkak të fitores ndaj Barcelonës në ‘El Clasico’, dhe pak më shumë për shkak të lidhjeve të tyre të dashurisë me aktore të ndryshme, shkruan Zëri.info.

Njëra prej tyre është Orijana Marcoli, historia e së cilës është transmetuar kohëve të fundit nga mediat spanjolle.

Dhe kjo ka pranuar se ka qenë në lidhje me një futbollist të Real Madridit, emrin e të cilit nuk e ka zbuluar.

Mediat raportojnë se gjithçka ‘rrodhi’ në Dubai.

Thuhet se futbollisti në fjalë është i mahnitur nga fotografitë e saj në ‘Instagram’ dhe se i ka kërkuar numrin.

-->