Ky boksier i vogël po i çmend të gjithë (VIDEO)

Sporte luftarake 04 Shtator 2019 18:47

Një djalosh tepër i talentuar po bën xhiron e botës pasi video e tij,e postuar nga BT Sport në Twitter, ka mahnitur internetin.

Gjatë një seance stërvitore, ai ka treguar klasin e tij teksa godet një objekt të gjatë i cili rrotullohet 360 gradë.

Ai shmanget, mbron dhe godet me fuqi dhe me një ritëm mbresëlënës.

-->