Ky është komenti i Nuzës pas derbit Feronikeli-Prishtina

Futboll 20 Maj 2019 15:38

Dje janë zhvilluar ndeshjet e fundit të këtij edicioni në Superligën e Kosovës në futboll.

Ndeshja që vendosi kampionin ishte ajo në Drenas, që u zhvillua në mes të Feronikelit dhe Prishtinës.

Deri pak minuta para fillimit  nuk dihej se kush do të ishte ai që do të referonte në këtë ndeshje.

Genc Nuza ishte ai që ndau drejtësinë në këtë ndeshje. Ai pas ndeshjes u shpreh se pa e shijuar këtë profesion është vështirë ta vlerësosh.

Ja postimi i plotë: