Ky është mesazhi i çekëve për lojtarët para nisjes për në Kosovë (FOTO)

Nations League 06 Shtator 2019 14:17

Kombëtarja e Çekisë në futboll tashmë ka marrë rrugën drejt Kosovës, para ndeshjes që e zhvillon kundër “Dardanëve” në “Fadil Vokrri” ditën e nesërme.

I gjithë kontigjentit çek ku përfshihen lojtarët, stafi teknik dhe kuzhinieri do të aterojnë për pak në Kosovë.

Para nisjes, llogaria zyrtare e Kombëtares çeke të futbollit në Twitter ka postuar foto të futbollistëve nga nisja, me një mesazh interesant në mbishkrim.

“Ju lutem zini vendet dhe shtrëngoni rripat e sigurimit.

-->