Ky është reagimi epik i gruas së Munishit pas fitores së Ballkanit ndaj Feronikelit (FOTO)

Futboll 24 Gusht 2019 19:39

Ballkani ka shënuar fitore ndaj kampionëve në fuqi të Superligë, Feronikelit me rezultatin 3:1 në kuadër të xhiros së dytë.

Golat për ballkanasit i realizuan Blend Baftiu (5), Besnik Krasniqi (19 p) dhe Blend Baftiu (52)  3:1.

Derisa për Feronikelin golin e vetëm e shënoi Haxhi Neziraj (47).

Pas kësaj fitoreje, bashkëshortja e Ismet Munishit, Flutra ka reaguar në llogarinë e saj zyrtare në Facebook me një postim epik.

MuNishi i Flutres urime per super lojen ! Sot e ki radhen mja dhon mikrofonin presidentit Arsim Kabashi per nje kange😍Ti me lojtare pushoni😂

-->